Tłumaczenia dla firm Wrocław

Przedsiębiorstwa, bardzo często potrzebują przełożenia zawieranych umów, aktów notarialnych i innych dokumentów wielkiej wagi na konkretny język. W takim przypadku ważne jest wykonanie poprawnego tłumaczenia, ponieważ wszelkie błędy i nieścisłości mogą wiązać się ze sporymi stratami dla prowadzonej firmy i biznesu. Profesjonalną translację poświadczoną z języka angielskiego – lub odwrotnie – wykonuje zgodnie z zasadami danego słownictwa, specjalistyczną terminologią i znaczeniem każdego elementu znajdującego się w oryginale.

Perfekcyjnie znam mowę angielską, a także system prawny obowiązujący w danym kraju. Posiadam wszelkie kompetencje zawodowe i jestem wpisana na listę tłumaczy przysięgłych Ministerstwa Sprawiedliwości. Mam również odpowiednie doświadczenie we współpracy z kancelariami, dlatego moje tłumaczenia poświadczone dla firm i biznesów zawsze są akceptowane przez właściwe sądy i urzędy administracyjne znajdujące się w kraju lub za granicą.

Tłumaczenia poświadczone dla biznesu i firmy dotyczą dokumentów niezbędnych m.in. do otwarcia konta bankowego za granicą, zabezpieczenia transakcji międzynarodowych, otwierania przedstawicielstw za granicą lub sprzedaży udziałów zagranicznym podmiotom. Niezależnie od celu wykonania translacji zapewniam zawsze wysoką jakość przekładu treści dokumentów na dany język. Usługę realizuje dla klientów we Wrocławiu i poza jego granicami. Zapraszam Państwa serdecznie do kontaktu telefonicznego lub mailowego w celu omówienia niezbędnych szczegółów. Odpowiem na wszystkie pytania i pomogę rozwiać wątpliwości!

[kontakt]

Wyślij dokument i otrzymaj bezpłatną wycenę tłumaczenia

Wycenę tłumaczenia otrzymają Państwo w ciągu 60 minut od wysłania wiadomości. Gdy z powodu czynności służbowych nie mogę stworzyć wyceny od razu, wysyłam ją do końca dnia.

Kontakt bezpośredni

Tłumacz przysięgły języka angielskiego Agata Osińska – Wrocław
ul. Róży Wiatrów 27/16
53-023 Wrocław
NIP: 8961471986

e-mail: biuro@agataosinska.com
tel.: +48 577 522 317

Godziny otwarcia biura:

Poniedziałek 10:00-15:00
Wtorek 10:00-15:00
Środa 10:00-15:00
Czwartek 10:00-15:00
Piątek 10:00-15:00
Sobota – zamknięte
Niedziela – zamknięte