Tłumaczenia dokumentów Wrocław

Akty urodzenia i małżeństwa, pisma urzędowe i zaświadczenia, dowody rejestracyjne i dowody własności, dyplomy oraz świadectwa. W przypadku translacji tak ważnych dokumentów, najistotniejsza jest precyzja. Wszystkie słowa i zdania muszą być poprawnie przełożone na dany język, aby uniknąć potencjalnych niejasności i błędów interpretacyjnych. Tłumaczenia przysięgłe (uwierzytelnione) dokumentów samochodowych i urzędowych, a także umów i zaświadczeń to usługi, które realizuję w moim biurze we Wrocławiu.

Tłumaczenie przysięgłe dokumentów urzędowych, samochodowych, umów, aktów, zaświadczeń i innych pism jest najlepszym rozwiązaniem, ponieważ jako tłumacz poświadczam, iż każde słowo przełożone z języka angielskiego lub na język angielski jest zgodne z oryginałem. Pozwala to organom i instytucjom publicznym dokonać właściwych interpretacji i podjąć odpowiednie decyzje, gdyż przygotowane w ten sposób pisma będą uznawane za oficjalne i prawnie ważne.

Tłumaczenia zwykłe i przysięgłe dokumentów samochodowych i urzędowych, umów oraz innych pism

Gwarantuję wysoką jakość przekładów. Mam wykształcenie prawnicze i doświadczenie we współpracy z kancelariami, dlatego jestem w stanie dokonać tłumaczenia przysięgłego dokumentów urzędowych i samochodowych oraz wszelkich umów w sposób profesjonalny. Oznacza to uważne przełożenie wszystkich słów i zdań na język angielski lub z języka angielskiego – zgodnie z zasadami danego słownictwa, specjalistyczną terminologią i znaczeniem każdego elementu. O moim profesjonalizmie świadczy również fakt, iż jestem obecna na liście tłumaczy przysięgłych prowadzonej przez Ministerstwo Sprawiedliwości.

Wykonuje nie tylko przysięgłe, ale również zwykłe tłumaczenie dokumentów samochodowych i urzędowych, umów oraz innych pism życia codziennego. Na dole strony znajduje się formularz, dzięki któremu możecie Państwo zlecić mi translację przez Internet, co jest wygodną opcją dla klientów spoza Wrocławia. Usługę realizuję w sposób ekspresowy i na podstawie przesłanych skanów lub zdjęć dokumentów. Zapewniam pełną poprawność przygotowanych tekstów. W razie ewentualnych pytań lub wątpliwości proszę o kontakt telefoniczny bądź mailowy!

[kontakt]

Wyślij dokument i otrzymaj bezpłatną wycenę tłumaczenia

Wycenę tłumaczenia otrzymają Państwo w ciągu 60 minut od wysłania wiadomości. Gdy z powodu czynności służbowych nie mogę stworzyć wyceny od razu, wysyłam ją do końca dnia.

Kontakt bezpośredni

Tłumacz przysięgły języka angielskiego Agata Osińska – Wrocław
ul. Róży Wiatrów 27/16
53-023 Wrocław
NIP: 8961471986

e-mail: biuro@agataosinska.com
tel.: +48 577 522 317

Godziny otwarcia biura:

Poniedziałek 10:00-15:00
Wtorek 10:00-15:00
Środa 10:00-15:00
Czwartek 10:00-15:00
Piątek 10:00-15:00
Sobota – zamknięte
Niedziela – zamknięte