Tłumaczenia prawnicze i ekonomiczne Wrocław

Moje usługi kierowane są nie tylko do osób prywatnych, ale również do małych i dużych przedsiębiorstw i korporacji notowanych na giełdzie. W ich przypadku obowiązkowe jest m.in. publikowanie raportów finansowych oraz przekazywanie akcjonariuszom informacji z zakresu relacji inwestorskich. By wszyscy odbiorcy mogli zrozumieć zawiłe wątki dotyczące prawa, finansów, rachunkowości, rynku kapitałowego i ubezpieczeniowego, konieczne jest skorzystanie z fachowego tłumaczenia tekstów prawniczych i ekonomicznych na język angielski.

Tłumaczenia tekstów prawniczych i ekonomicznych — poprawne językowo i merytorycznie

Czym powinien wyróżniać się dobry tłumacz? Język prawniczy i ekonomiczny ma charakterystyczne terminy, zwroty oraz wyrażenia, w których nawet nieznaczne odstępstwo od przyjętych norm może zmienić sens dokonanego przekładu tekstu i wiązać się z niepożądanymi skutkami dla przedsiębiorstwa. Dokonywane przeze mnie tłumaczenia na język angielski lub z języka angielskiego wyróżniają się pełną poprawnością w doborze specyficznego słownictwa i specjalistycznej terminologii.

Moje tłumaczenia prawnicze i ekonomiczne na język angielski są perfekcyjne pod względem merytorycznym i językowym. Mam wykształcenie prawnicze i bogate doświadczenie we współpracy z kancelariami. Ponadto na bieżąco śledzę zmiany zachodzące na rynku gospodarczym i mam wysokie zdolności analityczne. Dbam o szczegóły, co pozwala mi dokonywać translacji nawet najbardziej skomplikowanych tekstów z obu branż — sprawozdań finansowych, raportów oraz analiz biznesowych, informacji inwestorskich, prospektów giełdowych, zeznań podatkowych, dokumentacji bankowej i ubezpieczeniowej, biznesplanów, umów, faktur, audytów i innych dokumentów.

Profesjonalne tłumaczenia prawnicze i ekonomiczne

Wykonuje zwykłe oraz poświadczone tłumaczenia prawnicze na język angielski. Jako zawodowy tłumacz, oferuję również translację w formie ustnej podczas czynności notarialnych, negocjacji oraz spotkań biznesowych. Szanuje Państwa czas i potrzeby. Zapewniam wygodną i ekspresową formę realizacji usługi i wyceny, które odbywają się za pośrednictwem formularza znajdującego się na dole strony — wystarczy uzupełnić wszystkie pozycje i przesłać niezbędne pliki. Tłumaczenia prawnicze na język angielski są wykonywane przeze mnie możliwie jak najszybciej. To pewność otrzymania najwyższego jakościowo tekstu prawniczego lub ekonomicznego w dogodnym terminie. Wszystkich zainteresowanych zapraszam do skontaktowania się ze mną mailowo lub telefonicznie.

[kontakt]

Wyślij dokument i otrzymaj bezpłatną wycenę tłumaczenia

Wycenę tłumaczenia otrzymają Państwo w ciągu 60 minut od wysłania wiadomości. Gdy z powodu czynności służbowych nie mogę stworzyć wyceny od razu, wysyłam ją do końca dnia.

Kontakt bezpośredni

Tłumacz przysięgły języka angielskiego Agata Osińska – Wrocław
ul. Róży Wiatrów 27/16
53-023 Wrocław
NIP: 8961471986

e-mail: biuro@agataosinska.com
tel.: +48 577 522 317

Godziny otwarcia biura:

Poniedziałek 10:00-15:00
Wtorek 10:00-15:00
Środa 10:00-15:00
Czwartek 10:00-15:00
Piątek 10:00-15:00
Sobota – zamknięte
Niedziela – zamknięte